WHC-750-01
WHC-750-01 Essentra Components
Fiber%2CWire%2CCable_Catalog.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: CBL CLIP P-TYPE NATURAL FASTENER
Packaging: Bulk
Color: Natural
Mounting Type: Fastener
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Length: 1.281" (32.54mm)
Type: Clip, P-Type
Width: 0.500" (12.70mm)
Panel Hole Size: 0.204" (5.18mm)
Opening Size: 0.750" (19.05mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Material Thickness: 0.090" (2.29mm)
Type Attributes: Open
Part Status: Active
на замовлення 10722 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ESSENTRA COMPONENTS - WHC-750-01 - WIRE HARNESS CLIP, tariffCode: 39269097, Innendurchmesser: 19.1mm, rohsCompliant: YES, Höhe: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kabelklemme/Kabelclip: Screw Mount Cable Clamp, Außenlänge: 32.5mm, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: 12.7mm, Außenbreite: 12.7mm, euEccn: NLR, Material der Kabelklemme/des Kabelclips: Nylon 6.6 (Polyamide 6.6), Produktpalette: WHC Series, productTraceability: No, Farbe der Kabelklemme/des Kabelclips: Natural, directShipCharge: 25, SVHC: No SVHC (25-Jun-2020).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
tariffCode: 39269097
Innendurchmesser: 19.1mm
rohsCompliant: YES
Höhe: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kabelklemme/Kabelclip: Screw Mount Cable Clamp
Außenlänge: 32.5mm
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: 12.7mm
Außenbreite: 12.7mm