WHC-750-01BK
WHC-750-01BK Essentra Components
skuAsset?mediaId=100331
Виробник: Essentra Components
Description: CBL CLIP P-TYPE BLACK FASTENER
Packaging: Bulk
Color: Black
Mounting Type: Fastener
Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Length: 1.281" (32.54mm)
Type: Clip, P-Type
Width: 0.500" (12.70mm)
Panel Hole Size: 0.204" (5.18mm)
Opening Size: 0.750" (19.05mm)
Material Flammability Rating: UL94 V-2
Material Thickness: 0.090" (2.29mm)
Type Attributes: Open
Part Status: Active
на замовлення 3554 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL CLIP P-TYPE BLACK FASTENER, Packaging: Bulk, Color: Black, Mounting Type: Fastener, Material: Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Length: 1.281" (32.54mm), Type: Clip, P-Type, Width: 0.500" (12.70mm), Panel Hole Size: 0.204" (5.18mm), Opening Size: 0.750" (19.05mm), Material Flammability Rating: UL94 V-2, Material Thickness: 0.090" (2.29mm), Type Attributes: Open, Part Status: Active.