WHS5UL-33RJT075
WHS5UL-33RJT075 TT Electronics/Welwyn
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.283" Dia x 0.650" L (7.20mm x 16.50mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 33 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WIREWOUND HIGH SURGE UL RECOGNIZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Retardant Coating, Fusible, Pulse Withstanding, Safety, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.283" Dia x 0.650" L (7.20mm x 16.50mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 33 Ohms.
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 33 Ohms