WINT0805LF031473B
WINT0805LF031473B TT ELECTRONICS / WELWYN
2710398.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WINT0805LF031473B - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 147 kohm, ± 0.1%, 125 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 125mW
Widerstandstyp: Präzisionswiderstand
Widerstand: 147kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -65°C
Widerstandstoleranz: 0.1%
Temperaturkoeffizient: 25ppm/C
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WIN Series
productTraceability: No
Nennspannung: 100V
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Produktbreite: 1.25mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WINT0805LF031473B - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 147 kohm, ± 0.1%, 125 mW, 0805 [Metrisch 2012], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0805 [Metrisch 2012], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 125mW, Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, Widerstand: 147kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -65°C, Widerstandstoleranz: 0.1%, Temperaturkoeffizient: 25ppm/C, Produktlänge: 2.01mm, euEccn: NLR, Produktpalette: WIN Series, productTraceability: No, Nennspannung: 100V, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Produktbreite: 1.25mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WIN-T0805LF-03-1473-B WIN-T0805LF-03-1473-B Виробник : IRC / TT Electronics WIN-1524917.pdf Thin Film Resistors - SMD 0805 147 Kohms 0.1% 25 PPM
на замовлення 4157 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
WINT0805LF031473B WINT0805LF031473B Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN 1861849.pdf Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WINT0805LF031473B - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 147 kohm, ± 0.1%, 125 mW, 0805 [Metrisch 2012]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 125mW
Widerstand: 147kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 0.1%
Temperaturkoeffizient: 25ppm/C
Produktlänge: 2.01mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WIN Series
productTraceability: No
Nennspannung: 100V
Produktbreite: 1.25mm