WINT1206LF025R05D
WINT1206LF025R05D TT ELECTRONICS / WELWYN
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WINT1206LF025R05D - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 5.05 ohm, ± 0.5%, 333.3 mW, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216]
Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 333.3mW
Widerstandstyp: Präzisionswiderstand
Widerstand: 5.05ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -65°C
Widerstandstoleranz: ± 0.5%
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WIN Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 200V
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 628 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WINT1206LF025R05D - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 5.05 ohm, ± 0.5%, 333.3 mW, 1206 [Metrisch 3216], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 1206 [Metrisch 3216], Widerstandstechnologie: Dünnschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 333.3mW, Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, Widerstand: 5.05ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -65°C, Widerstandstoleranz: ± 0.5%, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: WIN Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 200V, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WINT1206LF025R05D WINT1206LF025R05D Виробник : TT ELECTRONICS / WELWYN Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WINT1206LF025R05D - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 5.05 ohm, ± 0.5%, 333.3 mW, 1206 [Metrisch 3216]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 333.3mW
Widerstand: 5.05ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 0.5%
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WIN Series
Nennspannung: 200V
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (14-Jun-2023)
на замовлення 628 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
WIN-T1206LF-02-5R05-D Виробник : Welwyn Components / TT Electronics TT_06162016_WIN-1210135.pdf Thin Film Resistors - SMD 1206 5.05 Ohms 0.5% 50PPM