WK06K1001FTL
WK06K1001FTL MULTICOMP PRO
Виробник: MULTICOMP PRO
Description: MULTICOMP PRO - WK06K1001FTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1 kohm, ± 1%, 100 mW, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85332100
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
Qualifikation: -
Nennleistung: 100mW
Widerstandstyp: Präzisionswiderstand
isCanonical: Y
Widerstand: 1kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 0
Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MP WK Series
productTraceability: No
Nennspannung: 50V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.8mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 3871 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 384
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTICOMP PRO - WK06K1001FTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1 kohm, ± 1%, 100 mW, 0603 [Metrisch 1608], tariffCode: 85332100, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0603 [Metrisch 1608], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, Qualifikation: -, Nennleistung: 100mW, Widerstandstyp: Präzisionswiderstand, isCanonical: Y, Widerstand: 1kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 0, Temperaturkoeffizient: ± 50ppm/°C, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Produktpalette: MP WK Series, productTraceability: No, Nennspannung: 50V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.8mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WK06K1001FTL WK06K1001FTL Виробник : MULTICOMP PRO Description: MULTICOMP PRO - WK06K1001FTL - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1 kohm, ± 1%, 100 mW, 0603 [Metrisch 1608]
tariffCode: 85332100
hazardous: false
Qualifikation: -
Nennleistung: 100mW
isCanonical: N
Widerstand: 1kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: 0
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Produktpalette: MP WK Series
productTraceability: No
Nennspannung: 50V
Produktbreite: 0.8mm