WKP152MCPEJ0KR
WKP152MCPEJ0KR Vishay / Roederstein
wkp.pdf
Виробник: Vishay / Roederstein
Safety Capacitors 1500pF 20% X1 760VAC/Y1 500VAC
на замовлення 1500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - WKP152MCPEJ0KR - Funkentstörkondensator (Keramik), 1500 pF, ± 20%, X1 / Y1, 760 V, 500 V, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 12.5, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Kondensatormontage: Durchsteckmontage, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40, Nennspannung Y: 500, euEccn: NLR, Kapazität: 1500, Produktpalette: WKP, Nennspannung X: 760, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WKP152MCPEJ0KR WKP152MCPEJ0KR Виробник : Vishay Roederstein wkp.pdf Description: CAP CER 1500PF 760VAC Y5U RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 760VAC
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: Y5U (E)
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Safety
Lead Spacing: 0.492" (12.50mm)
Ratings: X1, Y1
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
WKP152MCPEJ0KR WKP152MCPEJ0KR Виробник : VISHAY 3541592.pdf Description: VISHAY - WKP152MCPEJ0KR - Funkentstörkondensator (Keramik), 1500 pF, ± 20%, X1 / Y1, 760 V, 500 V, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
Bauform / Gehäuse des Kondensators: Radial bedrahtet
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 12.5
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Kondensatormontage: Durchsteckmontage
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40
Nennspannung Y: 500
euEccn: NLR
Kapazität: 1500
Produktpalette: WKP
Nennspannung X: 760
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Мінімальне замовлення: 9
WKP152MCPEJ0KR WKP152MCPEJ0KR Виробник : Vishay / Draloric wkp-1761784.pdf Safety Capacitors 1500pF 20% X1 760VAC/Y1 500VAC