Продукція > WL1 > WL1E476M05011BB
WL1E476M05011BB
Виробник:
47uF 25V +/-20% 5*11mm +105C EXR (WL1E476M05011BB) Неопознанные
на замовлення 98 шт:
термін постачання 4 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис WL1E476M05011BB