Продукція > SAMWHA > WL1J687M16025BB
WL1J687M16025BB
WL1J687M16025BB SAMWHA
Category: THT electrolytic capacitors
Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 680uF; 63VDC; Ø16x25mm; ±20%
Mounting: THT
Capacitance: 680µF
Operating voltage: 63V DC
Body dimensions: Ø16x25mm
Terminal pitch: 7.5mm
Tolerance: ±20%
Impedance: 43mΩ
Operating temperature: -40...105°C
Nominal life: 5000h
Capacitor height tolerance: 2mm
Height: 25mm
Diameter: 16mm
на замовлення 866 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT electrolytic capacitors, Description: Capacitor: electrolytic; low ESR; THT; 680uF; 63VDC; Ø16x25mm; ±20%, Type of capacitor: electrolytic, Kind of capacitor: low ESR, Mounting: THT, Capacitance: 680µF, Operating voltage: 63V DC, Body dimensions: Ø16x25mm, Terminal pitch: 7.5mm, Tolerance: ±20%, Impedance: 43mΩ, Operating temperature: -40...105°C, Nominal life: 5000h, Capacitor height tolerance: 2mm, Height: 25mm, Diameter: 16mm.