WL50F-3TWQ
WL50F-3TWQ Banner Engineering Corporation
219928.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WL50-3 WORK LIGHT, TOUCH, PWM DI
Features: Dimmable, On/Off Switch
Packaging: Box
Operating Temperature: -40°C ~ 50°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Lens Type: Flat, Clear
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Housing Material: Polycarbonate (PC)
Profile (W x H): 1.95" (50.0mm) Dia
Illumination Color: White
Luminous Flux: 300lm
Rated Life: 50,000 Hours
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: BANNER ENGINEERING - WL50F-3TWQ - LED-Arbeitsleuchte, 2.4W, 24V DC, Tageslichtweiß, 5000K, flache Montage, Touchfunktion M12-Anschluss, tariffCode: 94054139, Versorgungsspannung: 24VDC, Lichtquelle: LED, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Lampensockel: -, Nennleistung: 2.4W, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: -, euEccn: NLR, Länge: 76mm, Produktpalette: WL50-3 Series, productTraceability: No, Linsendurchmesser: 50mm, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
WL50F-3TWQ WL50F-3TWQ Виробник : BANNER ENGINEERING 3678105.pdf Description: BANNER ENGINEERING - WL50F-3TWQ - LED-Arbeitsleuchte, 2.4W, 24V DC, Tageslichtweiß, 5000K, flache Montage, Touchfunktion M12-Anschluss
tariffCode: 94054139
Versorgungsspannung: 24VDC
Lichtquelle: LED
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Lampensockel: -
Nennleistung: 2.4W
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: -
euEccn: NLR
Länge: 76mm
Produktpalette: WL50-3 Series
productTraceability: No
Linsendurchmesser: 50mm