WL50SWL11PWM Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WORK LIGHT-50MM SPOT LIGHT; PWM
Features: Dimmable
Packaging: Box
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Lens Type: Flat, Clear
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 1.95" (50.0mm) Dia