WLB32ZC570PBQMC
WLB32ZC570PBQMC Banner Engineering Corporation
176314.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WORK LIGHT STRIP 570MM
Features: Cascadable, High/Low/Off Switching
Packaging: Box
Length: 22.44" (570.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 90 ~ 264 VAC
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 1.26" x 1.81" (32.0mm x 46.0mm)
Illumination Color: White, Cool
Luminous Flux: 1500lm
Rated Life: 50,000 Hours
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Description: WORK LIGHT STRIP 570MM, Features: Cascadable, High/Low/Off Switching, Packaging: Box, Length: 22.44" (570.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 90 ~ 264 VAC, Lens Type: Tubular, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 1.26" x 1.81" (32.0mm x 46.0mm), Illumination Color: White, Cool, Luminous Flux: 1500lm, Rated Life: 50,000 Hours.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLB32ZC570PBQMC WLB32ZC570PBQMC Виробник : Banner Engineering 176314.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLB32 Work Light Bar; Switched Hi/Low/Off; Length: 570 mm; Voltage: 90-264 V ac; Environmental Rating: IP50; Color: White; Cascadable; QD - Flying Leads Power Cable; Diffuse window