WLB92X550PBQ
WLB92X550PBQ Banner Engineering Corporation
183983.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WORK LIGHT DIMMABLE 550MM
Packaging: Box
Features: Dimmable, On/Off Switch
Length: 21.65" (550.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 24VDC
Lens Type: Tubular, Diffused
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP40
Housing Material: Aluminum (Al)
Part Status: Active
Profile (W x H): 3.82" x 4.09" (97.0mm x 104.0mm)
Illumination Color: White, Cool
Luminous Flux: 3510lm
Rated Life: 50,000 Hours
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WORK LIGHT DIMMABLE 550MM, Packaging: Box, Features: Dimmable, On/Off Switch, Length: 21.65" (550.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 24VDC, Lens Type: Tubular, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP40, Housing Material: Aluminum (Al), Part Status: Active, Profile (W x H): 3.82" x 4.09" (97.0mm x 104.0mm), Illumination Color: White, Cool, Luminous Flux: 3510lm, Rated Life: 50,000 Hours.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLB92X550PBQ WLB92X550PBQ Виробник : Banner Engineering 183983.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLB92 Work Light Bar; Switched On/Off; Dimming Potentiometer; Length: 550 mm; Voltage: 24 V dc; Environmental Rating: IP40; Color: White; 4-pin M12 Integral QD; Diffuse Window