WLB92ZCWW550PBQM Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WLB92 WORK LIGHT BAR; SWITCHED O
Features: Cascadable, Dimmable, On/Off Switch
Packaging: Box
Length: 21.65" (550.0mm)
Operating Temperature: -35°C ~ 50°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Supply: 100 ~ 277VAC
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 3.82" x 4.09" (97.0mm x 104.0mm)
Illumination Color: White
Luminous Flux: 3510lm
Rated Life: 50,000 Hours
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WLB92 WORK LIGHT BAR; SWITCHED O, Features: Cascadable, Dimmable, On/Off Switch, Packaging: Box, Length: 21.65" (550.0mm), Operating Temperature: -35°C ~ 50°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Supply: 100 ~ 277VAC, Lens Type: Tubular, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP40, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 3.82" x 4.09" (97.0mm x 104.0mm), Illumination Color: White, Luminous Flux: 3510lm, Rated Life: 50,000 Hours.
Інші пропозиції WLB92ZCWW550PBQM
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLB92ZCWW550PBQM WLB92ZCWW550PBQM Виробник : Banner Engineering 183984.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLB92 Work Light Bar; Switched On/Off; Dimming Potentiometer; Length: 550 mm; Voltage: 100-277 V ac; Environmental Rating: IP40; Color: Warm White; Cascadable; QD - No Power cord; Diffuse window