WLBD1005K2U600TP
WLBD1005K2U600TP Walsin Technology Corporation
WLBD1005-4532_Serie.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0402 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0402 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.024" (0.60mm), Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLBD1005K2U600TP WLBD1005K2U600TP Виробник : Walsin Technology Corporation WLBD1005-4532_Serie.pdf Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0402 1LN
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Height (Max): 0.024" (0.60mm)
Current Rating (Max): 300mA
Part Status: Active
Number of Lines: 1