WLBD1608K2U600TP Walsin Technology Corporation
WLBD1005-4532.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 1.3A
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 1.3A, DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz.