WLCM0603TGH6N8TB
WLCM0603TGH6N8TB Walsin Technology Corporation
WLCM0603TG.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: FIXED IND 6.8NH 300MA 530 MOHM
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 530mOhm Max
Q @ Freq: 12 @ 500MHz
Frequency - Self Resonant: 5.4GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 500 MHz
Supplier Device Package: 0201
Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Inductance: 6.8 nH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8NH 300MA 530 MOHM, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0201 (0603 Metric), Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 530mOhm Max, Q @ Freq: 12 @ 500MHz, Frequency - Self Resonant: 5.4GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 500 MHz, Supplier Device Package: 0201, Height - Seated (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Inductance: 6.8 nH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLCM0603TGH6N8TB WLCM0603TGH6N8TB Виробник : Walsin Technology Corporation WLCM0603TG.pdf Description: FIXED IND 6.8NH 300MA 530 MOHM
Tolerance: ±3%
Packaging: Cut Tape (CT)
Type: Multilayer
Q @ Freq: 12 @ 500MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0201
Part Status: Active
Inductance: 6.8 nH
Current Rating (Amps): 300 mA