WLCM1005Z0B3N3TB
WLCM1005Z0B3N3TB Walsin Technology Corporation
WLCM0603-1608.pdf
Виробник: Walsin Technology Corporation
Description: FIXED IND 3.3NH 800MA 160 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1nH
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 160mOhm Max
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Frequency - Self Resonant: 6GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 100 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 800 mA
на замовлення 15440 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3NH 800MA 160 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1nH, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 160mOhm Max, Q @ Freq: 8 @ 100MHz, Frequency - Self Resonant: 6GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 100 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 nH, Current Rating (Amps): 800 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLCM1005Z0B3N3TB WLCM1005Z0B3N3TB Виробник : Walsin Technology Corporation WLCM0603-1608.pdf Description: FIXED IND 3.3NH 800MA 160 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1nH
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Multilayer
Q @ Freq: 8 @ 100MHz
Material - Core: Ceramic
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Inductance: 3.3 nH
Current Rating (Amps): 800 mA