WLS15XGR0500DSQP
WLS15XGR0500DSQP Banner Engineering Corporation
197492.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: DUAL COLOR LIGHT STRIP 500MM
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Industrial Light Bars & Light Strips WLS15 Dual Color Light Strip; Length: 500 mm; Voltage: 12 or 24 V dc; Environmental Rating: IP66,67; Colors: Green Red; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLS15XGR0500DSQP WLS15XGR0500DSQP Виробник : Banner Engineering 197492-3079156.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLS15 Dual Color Light Strip; Length: 500 mm; Voltage: 12 or 24 V dc; Environmental Rating: IP66,67; Colors: Green Red; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD