WLS15XWR1200DSQP
WLS15XWR1200DSQP Banner Engineering Corporation
197492.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: DUAL COLOR LIGHT STRIP 1200MM
Packaging: Box
Length: 47.24" (1200.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 60°C
Termination Style: Cable with Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 24VDC
Housing Material: Aluminum (Al)
Part Status: Active
Profile (W x H): 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm)
Illumination Color: Red, White
Luminous Flux: 1400lm Red, 440lm White
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DUAL COLOR LIGHT STRIP 1200MM, Packaging: Box, Length: 47.24" (1200.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 60°C, Termination Style: Cable with Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 24VDC, Lens Type: Flat, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Aluminum (Al), Part Status: Active, Profile (W x H): 1.20" x 0.61" (30.6mm x 15.5mm), Illumination Color: Red, White, Luminous Flux: 1400lm Red, 440lm White.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLS15XWR1200DSQP WLS15XWR1200DSQP Виробник : Banner Engineering 197492.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLS15 Dual Color Light Strip; Length: 1200 mm; Voltage: 12 or 24 V dc; Environmental Rating: IP66,67; Colors: White Red; 150 mm (6 in) 4-pin M12 PVC Pigtail QD