WLS27CG2R2-850DSQ Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Packaging: Box
Features: Cascadable
Length: 33.46" (850.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 1.06" (27.0mm) Dia
Illumination Color: Green, Red
Luminous Flux: 450lm Green, 300lm Red
Написати відгук
Description: WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE, Packaging: Box, Features: Cascadable, Length: 33.46" (850.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 1.06" (27.0mm) Dia, Illumination Color: Green, Red, Luminous Flux: 450lm Green, 300lm Red.
Інші пропозиції WLS27CG2R2-850DSQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLS27CG2R2-850DSQ WLS27CG2R2-850DSQ Виробник : Banner Engineering 189557-3078896.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLS27 Dual Color Light Strip; Length: 850 mm; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP66; IP67; IP69K; Colors: Green (50 percent), Red (50 percent); Cascadable; 4-pin M12 Integral QD