WLS27CGR-1130HSQ
WLS27CGR-1130HSQ Banner Engineering Corporation
189557.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE
Features: Cascadable
Packaging: Box
Length: 44.49" (1130.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 1.06" (27.0mm) Dia
Illumination Color: Green, Red
Luminous Flux: 960lm Green, 640lm Red
Написати відгук
Description: WLS27 DUAL COLOR LIGHT STRIP; LE, Features: Cascadable, Packaging: Box, Length: 44.49" (1130.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 1.06" (27.0mm) Dia, Illumination Color: Green, Red, Luminous Flux: 960lm Green, 640lm Red.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLS27CGR-1130HSQ WLS27CGR-1130HSQ Виробник : Banner Engineering 189557.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLS27 Dual Color Light Strip; Length: 1130 mm; Heavy Diffuse; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP66; IP67; IP69K; Colors: Green (100%) Red (100%); Cascadable; 4-pin M12 Integral QD