WLS27XR1130DSQ Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED
Packaging: Box
Length: 44.49" (1130.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 1.06" (27.0mm) Dia
Illumination Color: Red
Luminous Flux: 440lm
Написати відгук
Description: WLS27 WORK LIGHT STRIP; DIFFUSED, Packaging: Box, Length: 44.49" (1130.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 1.06" (27.0mm) Dia, Illumination Color: Red, Luminous Flux: 440lm.
Інші пропозиції WLS27XR1130DSQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLS27XR1130DSQ WLS27XR1130DSQ Виробник : Banner Engineering 189555-3078923.pdf Led Lighting Bars & Strips WLS27 Work Light Strip; Diffused Window; Length: 1130 mm; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP66; IP67; IP69K; Color: Red; 4-pin M12 Integral QD