WLS28-2CG2R2-285DXQ Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WLS28-2 DUAL COLOR LIGHT STRIP;
Packaging: Box
Features: Cascadable
Length: 11.22" (285.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Lens Type: Flat, Diffused
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm)
Illumination Color: Green, Red
Luminous Flux: 60lm Green, 75lm Red
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WLS28-2 DUAL COLOR LIGHT STRIP;, Packaging: Box, Features: Cascadable, Length: 11.22" (285.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm), Illumination Color: Green, Red, Luminous Flux: 60lm Green, 75lm Red.
Інші пропозиції WLS28-2CG2R2-285DXQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLS28-2CG2R2-285DXQ WLS28-2CG2R2-285DXQ Виробник : Banner Engineering 181739-3136071.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLS28-2 Dual Color Light Strip; Length: 285 mm; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP50; Colors: Green (50 percent), Red (50 percent); Cascadable; 4-pin M12 Integral QD; Diffuse Window