WLS28-2CR1130XQ Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
Features: Cascadable
Packaging: Box
Length: 44.49" (1130.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Lens Type: Flat, Diffused
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm)
Illumination Color: Red
Luminous Flux: 440lm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH, Features: Cascadable, Packaging: Box, Length: 44.49" (1130.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 1.10" x 0.82" (28.0mm x 20.9mm), Illumination Color: Red, Luminous Flux: 440lm.
Інші пропозиції WLS28-2CR1130XQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLS28-2CR1130XQ WLS28-2CR1130XQ Виробник : Banner Engineering 175008-3079003.pdf LED Light Bars & Light Strips WLS28-2 Work Light Strip; Length: 1130 mm; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP50; Color: Red; Cascadable; 4-pin M12 Integral QD