WLS28-2CR570DSQ Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH
Features: Cascadable
Packaging: Box
Length: 22.44" (570.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Lens Type: Flat, Diffused
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Housing Material: Aluminum (Al)
Part Status: Active
Profile (W x H): 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
Illumination Color: Red
Luminous Flux: 220lm
Rated Life: 75,000 Hours
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH, Features: Cascadable, Packaging: Box, Length: 22.44" (570.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP65/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Housing Material: Aluminum (Al), Part Status: Active, Profile (W x H): 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm), Illumination Color: Red, Luminous Flux: 220lm, Rated Life: 75,000 Hours.
Інші пропозиції WLS28-2CR570DSQ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLS28-2CR570DSQ WLS28-2CR570DSQ Виробник : Banner Engineering 175008.pdf Industrial Light Bars & Light Strips WLS28-2 Work Light Strip; Length: 570 mm; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP67/IP69K; Color: Red; Cascadable; 4-pin M12 Integral QD; Diffuse Window