WLS28-2CW285X
WLS28-2CW285X Banner Engineering
175008-3079003.pdf
Виробник: Banner Engineering
Led Lighting Bars & Strips WLS28-2 Work Light Strip; Length: 285 mm; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP50; Color: White; cascadable; 2 m (6.5 ft) Integral Cable
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; LENGTH, Packaging: Box, Features: Cascadable, Length: 11.22" (285.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Cable Leads, Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Clear, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm), Illumination Color: White, Cool, Luminous Flux: 800lm, Rated Life: 75,000 Hours.
Features: Cascadable
Length: 11.22" (285.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Cable Leads
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Lens Type: Flat, Clear
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)