WLS28-2CW570DXQ
WLS28-2CW570DXQ Banner Engineering Corporation
175008.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: WORK LIGHT STRIP 570MM
Features: Cascadable
Packaging: Box
Length: 22.44" (570.0mm)
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: Connector (M12)
Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC
Lens Type: Flat, Diffused
Approval Agency: CE, cULus
Ingress Protection: IP50 - Dust Protected
Housing Material: Aluminum (Al)
Profile (W x H): 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm)
Illumination Color: White, Cool
Luminous Flux: 1600lm
Rated Life: 75,000 Hours
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: WORK LIGHT STRIP 570MM, Features: Cascadable, Packaging: Box, Length: 22.44" (570.0mm), Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: Connector (M12), Voltage - Supply: 12 ~ 30VDC, Lens Type: Flat, Diffused, Approval Agency: CE, cULus, Ingress Protection: IP50 - Dust Protected, Housing Material: Aluminum (Al), Profile (W x H): 1.10" x 0.83" (28.0mm x 21.0mm), Illumination Color: White, Cool, Luminous Flux: 1600lm, Rated Life: 75,000 Hours.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLS28-2CW570DXQ WLS28-2CW570DXQ Виробник : Banner Engineering 175008-3079003.pdf Led Lighting Bars & Strips WLS28-2 Work Light Strip; Diffuse Window; Length: 570 mm; Voltage: 12-30 V dc; Environmental Rating: IP50; Color: White; Cascadable; 4-pin M12 Integral QD