Продукція > LITTELFUSE INC. > WLTM0612QLR015FNR
WLTM0612QLR015FNR Littelfuse Inc.
WLTM_Series_3-17-23.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: 2T WLTM0612 1.5W 50PPM 15 MOHM 1
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Features: Current Sense, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.067" L x 0.130" W (1.70mm x 3.30mm)
Composition: Metal Foil
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm)
Resistance: 15 MOhms
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2T WLTM0612 1.5W 50PPM 15 MOHM 1, Power (Watts): 1.5W, Tolerance: ±1%, Features: Current Sense, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Wide 1206 (3216 Metric), 0612, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.067" L x 0.130" W (1.70mm x 3.30mm), Composition: Metal Foil, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0612, Height - Seated (Max): 0.033" (0.85mm), Resistance: 15 MOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLTM0612QLR015FNR Виробник : Littelfuse Inc. WLTM_Series_3-17-23.pdf Description: 2T WLTM0612 1.5W 50PPM 15 MOHM 1
Power (Watts): 1.5W
Tolerance: ±1%
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Metal Foil
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0612
Resistance: 15 MOhms