Продукція > WELLER > WLTS16IR70-5
WLTS16IR70-5 Weller
Виробник: Weller
Soldering Irons TIP,SCREWDRIVER 1.6 MM FOR WLIR70 5PK
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: TIP,SCREWDRIVER 1.6 MM FOR WLIR7, Packaging: Bulk, Diameter: 0.063" (1.60mm), Tip Shape: Bent, Tip Type: Soldering.
Інші пропозиції WLTS16IR70-5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLTS16IR70-5 Виробник : Apex Tool Group Description: TIP,SCREWDRIVER 1.6 MM FOR WLIR7
Packaging: Bulk
Diameter: 0.063" (1.60mm)