Продукція > WELLER > WLTS24IR60
WLTS24IR60
  • WLTS24IR60
  • WLTS24IR60
WLTS24IR60 WELLER
Виробник: WELLER
Category: Soldering tips
Description: Tip; chisel; 2.4mm; for soldering irons; 3pcs.
Type of tip: for sold. irons with heating element
Tip shape: chisel
Tip dimensions: 2.4mm
Applications of soldering equipment: for soldering irons
Quantity in set/package: 3pcs.
на замовлення 48 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: WELLER - WLTS24IR60 - Lötspitze, Lötkolben, Schraubendreher, 2.4mm, tariffCode: 85159080, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Breite der Spitze/Düse: 2.4mm, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spitze/Düse: Schraubendreher, Zur Verwendung mit: Lötkolben der Produktreihe WLIR60 von Weller, usEccn: EAR99, Produktpalette: Weller - WLT Series, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLTS24IR60 WLTS24IR60 Виробник : WELLER 3627442.pdf Description: WELLER - WLTS24IR60 - Lötspitze, Lötkolben, Schraubendreher, 2.4mm
tariffCode: 85159080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Breite der Spitze/Düse: 2.4mm
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spitze/Düse: Schraubendreher
Zur Verwendung mit: Lötkolben der Produktreihe WLIR60 von Weller
usEccn: EAR99
Produktpalette: Weller - WLT Series
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
WLTS24IR60 WLTS24IR60 Виробник : Apex Tool Group Description: TIP IRON SCREWDRIVER 2.4 3PK
Packaging: Case
For Use With/Related Products: WLIR30, WLIR60
Length: 2.059" (52.30mm)
Width: 0.094" (2.40mm)