Продукція > WELLER > WLTSB10IR80
WLTSB10IR80
  • WLTSB10IR80
  • WLTSB10IR80
WLTSB10IR80 WELLER
Виробник: WELLER
Category: Soldering tips
Description: Tip; bent chisel; 10mm; for soldering irons; 3pcs.
Type of tip: for sold. irons with heating element
Tip shape: bent chisel
Tip dimensions: 10mm
Applications of soldering equipment: for soldering irons
Quantity in set/package: 3pcs.
на замовлення 3 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: WELLER - WLTSB10IR80 - Lötspitze, Lötkolben, Schraubendreher, 10mm, tariffCode: 85159080, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Breite der Spitze/Düse: 10mm, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Spitze/Düse: Schraubendreher, Zur Verwendung mit: Lötkolben der Produktreihe WLIR80 von Weller, usEccn: EAR99, Produktpalette: Weller - WLT Series, SVHC: No SVHC (17-Dec-2015).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WLTSB10IR80 WLTSB10IR80 Виробник : WELLER 3627444.pdf Description: WELLER - WLTSB10IR80 - Lötspitze, Lötkolben, Schraubendreher, 10mm
tariffCode: 85159080
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Breite der Spitze/Düse: 10mm
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Spitze/Düse: Schraubendreher
Zur Verwendung mit: Lötkolben der Produktreihe WLIR80 von Weller
usEccn: EAR99
Produktpalette: Weller - WLT Series
SVHC: No SVHC (17-Dec-2015)
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
WLTSB10IR80 WLTSB10IR80 Виробник : Apex Tool Group Description: TIP IRON DRIVER BENT 10.0 3PK
Packaging: Case
For Use With/Related Products: WLIR30, WLIR80
Length: 3.00" (76.20mm)
Width: 0.394" (10.00mm)