WMHP35-1R0F
WMHP35-1R0F TT ELECTRONICS / WELWYN
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WMHP35-1R0F - Widerstand für Durchsteckmontage, 1 ohm, WMHP Series, 35 W, ± 1%, TO-220, 350 V
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: TO-220
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 35W
Widerstandstyp: Hochleistung
Widerstand: 1ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -65°C
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 300ppm/C
Produktlänge: 10.16mm
euEccn: NLR
Produktpalette: WMHP Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 350V
Produktdurchmesser: -
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Produktbreite: 4.6mm
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 130 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - WMHP35-1R0F - Widerstand für Durchsteckmontage, 1 ohm, WMHP Series, 35 W, ± 1%, TO-220, 350 V, tariffCode: 85332900, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: TO-220, Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 35W, Widerstandstyp: Hochleistung, Widerstand: 1ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -65°C, Widerstandstoleranz: 1%, Temperaturkoeffizient: 300ppm/C, Produktlänge: 10.16mm, euEccn: NLR, Produktpalette: WMHP Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 350V, Produktdurchmesser: -, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Produktbreite: 4.6mm, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Інші пропозиції WMHP35-1R0F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WMHP35-1R0F WMHP35-1R0F Виробник : IRC (TT electronics) wmhp.pdf Res Thick Film 1 Ohm 1% 2.5/35W ±300ppm/°C TO-220 RDL Automotive AEC-Q200 Tube
товару немає в наявності
WMHP35-1R0F WMHP35-1R0F Виробник : Welwyn Components / TT Electronics TTRB_S_A0011160319_1-2565637.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 35W 1 Ohms 1% HS MOUNT HI PWR RES