Продукція > MURATA ELECTRONICS > WMRAG32K76CS1C00R0
WMRAG32K76CS1C00R0
WMRAG32K76CS1C00R0 Murata Electronics
SPEC-WMRAG32K76CS1C00R0.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: 32KHZ MEMS CRYSTAL RESONATOR
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WMRAG32K76CS1C00R0 WMRAG32K76CS1C00R0 Виробник : Murata Electronics SPEC-WMRAG32K76CS1C00R0.pdf Description: 32KHZ MEMS CRYSTAL RESONATOR
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
WMRAG32K76CS1C00R0 WMRAG32K76CS1C00R0 Виробник : Murata Electronics SPEC_WMRAG32K76CS1C00R0-1626879.pdf Resonators 3VDC 9PF 20PPM 75K OHM