Продукція > MURATA ELECTRONICS > WMRAG32K76CS4C00R0
WMRAG32K76CS4C00R0
WMRAG32K76CS4C00R0 Murata Electronics
SPEC_WMRAG32K76CS4C00R0-1626896.pdf
Виробник: Murata Electronics
Resonators 3VDC 8PF 20PPM 75K OHM
на замовлення 2881 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 32KHZ MEMS CRYSTAL RESONATOR.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WMRAG32K76CS4C00R0 WMRAG32K76CS4C00R0 Виробник : Murata Electronics SPEC-WMRAG32K76CS4C00R0.pdf Description: 32KHZ MEMS CRYSTAL RESONATOR
на замовлення 3 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3