Продукція > JAE ELECTRONICS > WP10-P002VA10-R15000
WP10-P002VA10-R15000
WP10-P002VA10-R15000 JAE Electronics
?topics_id=66830&ext_no=06&index=1&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 2POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 6 (2 + 4 Power)
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Height Above Board: 0.023" (0.59mm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 2169 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 2POS SMD GOLD, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 6 (2 + 4 Power), Pitch: 0.016" (0.40mm), Height Above Board: 0.023" (0.59mm), Mated Stacking Heights: 0.7mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP10-P002VA10-R15000 WP10-P002VA10-R15000 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=66830&ext_no=06&index=1&_lang=en Board to Board & Mezzanine Connectors FINE PITCH 10A POWER PLUG
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
WP10-P002VA10-R15000 WP10-P002VA10-R15000 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=66830&ext_no=06&index=1&_lang=en Description: CONN PLUG 2POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm