Продукція > JAE ELECTRONICS > WP21-P020VA1-R8000
WP21-P020VA1-R8000
WP21-P020VA1-R8000 JAE Electronics
WP21-P010VA1-R8000_%20pkg_Dwg.pdf
Виробник: JAE Electronics
Board to Board & Mezzanine Connectors 20P plg 0.35mm pitch 0.6mm stacking hght
на замовлення 779 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 20POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 20, Pitch: 0.014" (0.35mm), Height Above Board: 0.019" (0.48mm), Contact Finish Thickness: 1.97µin (0.050µm), Mated Stacking Heights: 0.6mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP21-P020VA1-R8000 WP21-P020VA1-R8000 Виробник : JAE Electronics WP21-P010VA1-R8000_%20pkg_Dwg.pdf Description: CONN PLUG 20POS SMD GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Solder Retention
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Height Above Board: 0.019" (0.48mm)
Contact Finish Thickness: 1.97µin (0.050µm)
Mated Stacking Heights: 0.6mm
Number of Rows: 2
на замовлення 211 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Mated Stacking Heights: 0.6mm