Продукція > JAE ELECTRONICS > WP21-S020VA1-R8000
WP21-S020VA1-R8000
WP21-S020VA1-R8000 JAE Electronics
WP21-SyyyVA1-R8000_Pkg_Dwg.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 20POS SMD GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Height Above Board: 0.023" (0.59mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 0.6mm
Number of Rows: 2
на замовлення 1037 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 20POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 20, Pitch: 0.014" (0.35mm), Height Above Board: 0.023" (0.59mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 0.6mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP21-S020VA1-R8000 WP21-S020VA1-R8000 Виробник : JAE Electronics WP21-SyyyVA1-R8000_Pkg_Dwg.pdf Description: CONN RCPT 20POS SMD GOLD
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 20
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Mated Stacking Heights: 0.6mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
WP21-S020VA1-R8000 WP21-S020VA1-R8000 Виробник : JAE Electronics WP21-SyyyVA1-R8000_Pkg_Dwg.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 20P SKT 0.35mm pitch 0.6mm stacking hght