Продукція > JAE ELECTRONICS > WP25D-S028VA1-R8000
WP25D-S028VA1-R8000
WP25D-S028VA1-R8000 JAE Electronics
WP25D_Series.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 28POS SMD GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Solder Retention
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 28
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Height Above Board: 0.028" (0.71mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm
Part Status: Not For New Designs
Number of Rows: 2
на замовлення 1597 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 28POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 28, Pitch: 0.014" (0.35mm), Height Above Board: 0.028" (0.71mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 0.7mm, Part Status: Not For New Designs, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP25D-S028VA1-R8000 WP25D-S028VA1-R8000 Виробник : JAE Electronics WP25D_Series.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 28P/2pwr 3A SKT 0.35 0.7mm stacking hght
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
WP25D-S028VA1-R8000 WP25D-S028VA1-R8000 Виробник : JAE Electronics WP25D_Series.pdf Description: CONN RCPT 28POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 28
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm