Продукція > JAE ELECTRONICS > WP26-P040VA1-R15000
WP26-P040VA1-R15000
WP26-P040VA1-R15000 JAE Electronics
topics_id=66834&ext_no=06&index=1&_lang=en&v=2021042816510861837309
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 40POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Height Above Board: 0.019" (0.48mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 0.6mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 40POS SMD GOLD, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 40, Pitch: 0.014" (0.35mm), Height Above Board: 0.019" (0.48mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 0.6mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP26-P040VA1-R15000 WP26-P040VA1-R15000 Виробник : JAE Electronics topics_id=66834&ext_no=06&index=1&_lang=en&v=2021042816510861837309 Description: CONN PLUG 40POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 40
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Mated Stacking Heights: 0.6mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
WP26-P040VA1-R15000 Виробник : JAE Electronics J116215-968590.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 40P Plg 0.35mm pitch 0.6mm stacking