Продукція > JAE ELECTRONICS > WP26DK-P024VA3-R15000
WP26DK-P024VA3-R15000
WP26DK-P024VA3-R15000 JAE Electronics
?topics_id=94904&ext_no=04&_lang=en&v=2020070715252988402209
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 24 POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 24
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Height Above Board: 0.019" (0.48mm)
Mated Stacking Heights: 0.6mm
Number of Rows: 2
на замовлення 15000 шт:
Написати відгук
Description: CONN PLUG 24 POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 24, Pitch: 0.014" (0.35mm), Height Above Board: 0.019" (0.48mm), Mated Stacking Heights: 0.6mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP26DK-P024VA3-R15000 WP26DK-P024VA3-R15000 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=94904&ext_no=04&_lang=en&v=2020070715252988402209 Description: CONN PLUG 24 POS SMD GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Solder Retention
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 24
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Mated Stacking Heights: 0.6mm
Number of Rows: 2
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
WP26DK-P024VA3-R15000 WP26DK-P024VA3-R15000 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=94904&ext_no=04&_lang=en&v=2020070715252988402209 Board to Board & Mezzanine Connectors 24CKT PLG 0.35MM 0.6MM VRT STACKING