Продукція > JAE ELECTRONICS > WP26DK-P048VA3-R15000
WP26DK-P048VA3-R15000 JAE Electronics
?topics_id=94904&ext_no=04&_lang=en&v=2020070715252988402209
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 48 POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 48
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Height Above Board: 0.019" (0.48mm)
Mated Stacking Heights: 0.6mm
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 48 POS SMD GOLD, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 48, Pitch: 0.014" (0.35mm), Height Above Board: 0.019" (0.48mm), Mated Stacking Heights: 0.6mm, Number of Rows: 2.
Інші пропозиції WP26DK-P048VA3-R15000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP26DK-P048VA3-R15000 WP26DK-P048VA3-R15000 Виробник : JAE Electronics WP26DK_P048VA3_R15000-1879262.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 48CKT PLG 0.35MM 0.6MM VRT STACKING