Продукція > JAE ELECTRONICS > WP27D-P010VA3-R15000
WP27D-P010VA3-R15000
WP27D-P010VA3-R15000 JAE Electronics
?topics_id=66850&ext_no=04&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 10POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 10
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Height Above Board: 0.022" (0.57mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm
Number of Rows: 2
на замовлення 45000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 10POS SMD GOLD, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 10, Pitch: 0.014" (0.35mm), Height Above Board: 0.022" (0.57mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 0.7mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP27D-P010VA3-R15000 WP27D-P010VA3-R15000 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=66850&ext_no=04&_lang=en Description: CONN PLUG 10POS SMD GOLD
Features: Solder Retention
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 10
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm
Number of Rows: 2
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
WP27D-P010VA3-R15000 WP27D-P010VA3-R15000 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=66850&ext_no=04&_lang=en Board to Board & Mezzanine Connectors 10P 0.35MM PITCH B2B 0.6MM