Продукція > JAE ELECTRONICS > WP27D-S024VA3-R15000
WP27D-S024VA3-R15000
WP27D-S024VA3-R15000 JAE Electronics
topicsid64344extno08langenv2020080610044.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: 24 POS SOCKET, HYBRID WITH POWER
Features: Solder Retention
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 24
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Height Above Board: 0.028" (0.71mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm
Number of Rows: 2
на замовлення 8312 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 24 POS SOCKET, HYBRID WITH POWER, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 24, Pitch: 0.014" (0.35mm), Height Above Board: 0.028" (0.71mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 0.7mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP27D-S024VA3-R15000 WP27D-S024VA3-R15000 Виробник : JAE Electronics topicsid64344extno08langenv2020080610044.pdf Description: 24 POS SOCKET, HYBRID WITH POWER
Features: Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 24
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm