Продукція > JAE ELECTRONICS > WP27D-S050VA3-R15000
WP27D-S050VA3-R15000
WP27D-S050VA3-R15000 JAE Electronics
?topics_id=66850&ext_no=04&_lang=en
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 50POS SMD GOLD
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 50
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Height Above Board: 0.028" (0.71mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm
Number of Rows: 2
на замовлення 6804 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 50POS SMD GOLD, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 50, Pitch: 0.014" (0.35mm), Height Above Board: 0.028" (0.71mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 0.7mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP27D-S050VA3-R15000 WP27D-S050VA3-R15000 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=66850&ext_no=04&_lang=en Board to Board & Mezzanine Connectors 50P SCKT .35MM PITCH 0.6MM B2B CONNECTOR
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
WP27D-S050VA3-R15000 WP27D-S050VA3-R15000 Виробник : JAE Electronics ?topics_id=66850&ext_no=04&_lang=en Description: CONN RCPT 50POS SMD GOLD
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 50
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm