Продукція > JAE ELECTRONICS > WP27D-S060VA3-R15000
WP27D-S060VA3-R15000
WP27D-S060VA3-R15000 JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 60POS SMD GOLD
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Height Above Board: 0.028" (0.71mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
на замовлення 20558 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 60POS SMD GOLD, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Center Strip Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 60, Pitch: 0.014" (0.35mm), Height Above Board: 0.028" (0.71mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 0.7mm, Part Status: Active, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Connector: PCB to PCB; 0.356mm; Plating: gold-plated
Type of connector: PCB to PCB
Contacts pitch: 0.356mm
Contact plating: gold-plated
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 32
WP27D-S060VA3-R15000 WP27D-S060VA3-R15000 Виробник : JAE Electronics ?file_nm=WP27D-S060VA3-R15000.pdf&orientation=portrait&no_cache=0&path=%2Fen%2Fconnectors%2Fseries%2Fdetail%2Fproduct%2Fid%3D91103%26v=202003111511468456809 Description: CONN RCPT 60POS SMD GOLD
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 60
Pitch: 0.014" (0.35mm)
Mated Stacking Heights: 0.7mm
Part Status: Active
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
WP27D-S060VA3-R15000 Виробник : JAE Electronics ?file_nm=WP27D-S060VA3-R15000.pdf&orientation=portrait&no_cache=0&path=%2Fen%2Fconnectors%2Fseries%2Fdetail%2Fproduct%2Fid%3D91103%26v=202003111511468456809 Board to Board & Mezzanine Connectors WP27D Series (0.35 mm Pitch, Stacking Type Connector)