Продукція > JAE ELECTRONICS > WP3-P022VA1-R6000
WP3-P022VA1-R6000
WP3-P022VA1-R6000 JAE Electronics
SJ111555.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 0.4MM 22POS DUAL SMD
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 22P PLG B2B .4mm PCH 1.0mm HEIGHT.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP3-P022VA1-R6000 WP3-P022VA1-R6000 Виробник : JAE Electronics SJ111555.pdf Description: CONN PLUG 0.4MM 22POS DUAL SMD
товару немає в наявності
WP3-P022VA1-R6000 WP3-P022VA1-R6000 Виробник : JAE Electronics B-0229-2E_WP3-844867.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 22P PLG B2B .4mm PCH 1.0mm HEIGHT