Продукція > JAE ELECTRONICS > WP3-P064VA1-R500
WP3-P064VA1-R500
WP3-P064VA1-R500 JAE Electronics
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 64POS SMD GOLD
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Solder Retention
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 64
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Height Above Board: 0.033" (0.84mm)
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Mated Stacking Heights: 1mm
Number of Rows: 2
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 64POS SMD GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 64, Pitch: 0.016" (0.40mm), Height Above Board: 0.033" (0.84mm), Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Mated Stacking Heights: 1mm, Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP3-P064VA1-R500 WP3-P064VA1-R500 Виробник : JAE Electronics Description: CONN PLUG 64POS SMD GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 64
Pitch: 0.016" (0.40mm)
Mated Stacking Heights: 1mm