Продукція > JAE ELECTRONICS > WP3-S024VA1-R6000
WP3-S024VA1-R6000
WP3-S024VA1-R6000 JAE Electronics
SJ111557.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN RCPT 0.4MM 24POS DUAL SMD
Написати відгук
Board to Board & Mezzanine Connectors 24P SKT B2B .4mm PCH 1.0mm HEIGHT.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP3-S024VA1-R6000 WP3-S024VA1-R6000 Виробник : JAE Electronics SJ111557.pdf Description: CONN RCPT 0.4MM 24POS DUAL SMD
товару немає в наявності
WP3-S024VA1-R6000 WP3-S024VA1-R6000 Виробник : JAE Electronics B-0229-2E_WP3-844867.pdf Board to Board & Mezzanine Connectors 24P SKT B2B .4mm PCH 1.0mm HEIGHT