Продукція > JAE ELECTRONICS > WP55DK-P022VA1-R20000
WP55DK-P022VA1-R20000
WP55DK-P022VA1-R20000 JAE Electronics
id=114860
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN PLUG 22 POS 0.3MM PITCH SMD
Features: Solder Retention
Packaging: Cut Tape (CT)
Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 22
Pitch: 0.012" (0.30mm)
Height Above Board: 0.016" (0.41mm)
Number of Rows: 2
на замовлення 19505 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 22 POS 0.3MM PITCH SMD, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Plug, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 22, Pitch: 0.012" (0.30mm), Height Above Board: 0.016" (0.41mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
WP55DK-P022VA1-R20000 WP55DK-P022VA1-R20000 Виробник : JAE Electronics id=114860 Description: CONN PLUG 22 POS 0.3MM PITCH SMD
Features: Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 22
Pitch: 0.012" (0.30mm)